Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi zyla82 z miasteczka Brisbane. Mam przejechane 9654.24 kilometrów w tym 1195.44 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 18.17 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl
I play chess at Chess.com!
PiotrStupak
Rating: 2115

zyla82's Profile Page

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy zyla82.bikestats.pl

Archiwum bloga

Wpisy archiwalne w miesiącu

Czerwiec, 2009

Dystans całkowity:136.23 km (w terenie 9.00 km; 6.61%)
Czas w ruchu:01:41
Średnia prędkość:15.31 km/h
Liczba aktywności:3
Średnio na aktywność:45.41 km i 1h 41m
Więcej statystyk
Dane wyjazdu:
79.65 km 9.00 km teren
h km/h:
Maks. pr.:0.00 km/h
Temperatura:
HR max: (%)
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal
Rower:

Sunshine Coast - Dzień 2

Sobota, 20 czerwca 2009 · dodano: 23.06.2009 | Komentarze 0

Drugiego dnia pobytu w Noosa Heads pojechałem z Maćkiem w głąb lądu tzw. hinterland. Z początku jazda nie była zbyt przyjemna ze względu na wciąż szalejące procenty w głowie po wcześniejszym międzynarodowym brataniu się z ludźmi z całego świata. No ale w miarę nabijania kilometrów jechało się coraz lepiej. Pierwszy krótki przystanek w tewantin w celu zdobycia mapy terenów w które się wybieraliśmy, po otrzymaniu mapy (nie takiej co wcześniej znaleźliśmy w internecie) nasza planowana trasa uległa modyfikacji i wybraliśmy się nad jezioro Coothooraba do miejscowości Boreen Point. Z nad jeziora obraliśmy kierunek na Twin Hill View do którego prowadziła ścieżka, która strasznie nas zaskoczyła, gdyż wogóle nie była ścieżką ale łąką tyle, że oznakowaną. W miejscu tym spędziliśmy kilka minut przeczekując ulewę. Następnym naszym punktem do którego się udaliśmy było jezioro McDonald, do którego prowadziła droga poprzez las deszczowy, w którym jak się można spodziewać padało, przez co droga nie była za dobra do jazdy, no ale przez to było więcej zabawy. No i następne dwadzieścia kilka kilometrów do domu jechaliśmy w wielkiej ulewie. Do backpackers przyjechaliśmy zmeczeni ale szczęsliwi. No a dalej to już dalsze umacnianie więzi z turystami. ogólnie wypad bardzo udamy mimo, iż z powodu pogody skróciliśmy nasz wypad o jeden dzień.
Poniżej fotorelacja:
Kategoria Australia


Dane wyjazdu:
30.80 km 0.00 km teren
h km/h:
Maks. pr.:0.00 km/h
Temperatura:
HR max: (%)
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal
Rower:

Sunshine Coast - Dzień 1

Piątek, 19 czerwca 2009 · dodano: 23.06.2009 | Komentarze 1

W weekend z Maćkiem wybraliśmy się na rowerowy wypad do Noosa Heads, miejscowości leżącej na oceanem. Po prawie trzygodzinnej podróży pociągiem i autobusem i przejechaniu prawie 150 km, a wszystko to komunikacja miejską, co w Polsce jest chyba nie do pomyślenia, dotarliśmy do naszego schroniska młodzieżowego w którym mieszkaliśmy. W trakcie wizyty w wypożyczalni rowerów, okazało się że musimy czekać ponad pół godziny na drugi rower o odpowiedniej wielkości, mimo iż wcześniej zabookowaliśmy odpowiednie rozmiary. Tak więc po godzinie 13 wyruszyliśmy na ścieżkę rowerową prowadzącą wzdłuż oceanu do Peregian Beach, a poźniej na zachód słońca, który na tych szerokościach geograficznych zaczyna się już koło 17. Poniżej fotorelacja:
Kategoria Australia


Dane wyjazdu:
25.78 km 0.00 km teren
01:41 h 15.31 km/h:
Maks. pr.:0.00 km/h
Temperatura:
HR max: (%)
HR avg: (%)
Podjazdy: m
Kalorie: kcal
Rower:

Rocks Riverside Park

Piątek, 5 czerwca 2009 · dodano: 08.06.2009 | Komentarze 0

Wkońcu udało mi się wybrać do Maćka po rower, droga do domu tym razem była dłuższa niż zwykle, gdyż postanowiliśmy pojechać inną drogą niż normalnie. Po drodze wstąpiliśmy do Rock Riverside Park, gdzie dzięki temu że złapał nas deszcz wykonałem kilka fotek przedstawiających park w którym znajdują się maszyny ze starej przystani i cementowni:

Kategoria Australia